Gå til innhold Globalmeny Forsiden
Toppbilde

Kommunalt foreldreutvalg

Kommunalt foreldreutvalg i Levanger kommune (KFU Levanger) er et fellesorgan for alle foreldre/foresatte med barn i grunnskolene i Levanger kommune representert gjennom FAU. KFU Levanger skal fortrinnsvis engasjere seg i saker av generell betydning for alle skolene i kommunen.

KFU Levanger skal:

  • Arbeide for å fremme et godt samarbeid mellom foreldrene, elevene, skolen, skoleadministrasjonen og politiske beslutningsorgan i kommune
  • Bidra til erfaringsutveksling, idèskaping, informasjonsarbeid og foreldresamarbeid på og mellom de ulike grunnskolene i kommunen
  • Legge til rette forøkt foreldreengasjement i grunnskolen

 

KFU 2020/21

Leder i Levanger KFU: Torunn Schiefloe

Fra FAU 

Ekne barneskole:
Leder: Jo Sigve Østerås: jo.sigve@live.no
Christina Fagerkind: christina.fagerkind@gmail.com 

Frol barneskole:
Julie Kvaløsæter Granås: juliek@granaas.net
Gunn Kristin Hansen: gunnkh@hotmail.com 

Halsan barneskole:
Lill Trude Myrslo  ltmyrslo@gmail.com

Levanger ungdomsskole:
Leder: Siri Marie Øvrum Nesgård (kommunen)
Trude Granås

Nesheim skole:
Leder: Tove Anita Fiskum, e-post: tove.a.fiskum@nord.no
N.leder: Jonas Lauvsnes Heir, e-post: jonas.heir@gmail.com

Skogn barne- og ungdomsskole:
Marit Lise Haugberg: Marit-lise.haugberg@ntebb.no

Ytterøy barne- og ungdomsskole:
Leder: Laila Barstad Grande (kommunen)

Åsen barne- og ungdomsskole
Inger lise Svendgård: ingerlisesvendgaard@gmail.com

Til toppen av siden





Publisert: 11.11.2009 12:55 Sist endret: 11.02.2020 10:00 Opprettet av Trude Nøst
Post: Levanger kommune Boks 130, 7601 Levanger Besøksadresse: Håkon Den Godes gt 30 ved Torvet
Tlf: 74 05 25 00 Faks: E-post: postmottak@levanger.kommune.no
Åpningstid: Man-fre 09:00-15:00 Åpningstid: Org.nr.: 938 58 7051